Sery Chavroux

Sery Chavroux

Świeży ser kozi Chavroux z figą
(w opakowaniu typu piramidka)

Świeży ser kozi Chavroux z figą, to nasza nowa, wyjątkowa propozycja.

Intrygujące połączenie kremowego Chavroux ze słodkimi figami sprawi, że zakochasz się w nim od pierwszego spróbowania! Ponadto, figi posiadają wyjątkowe wartości odżywcze!

Chavroux pochodzi z Francji, kraju miłości do doskonałej kuchni. Dlatego ten świeży ser kozi z dodatkiem figi zawsze delikatnie otuli smakiem każde Twoje danie.

Chavroux – delikatny kozi ser. Naturalnie.


Dojrzewający ser kozi Chavroux
(w plasterkach)

Plasterek aksamitnego, dojrzewającego sera Chavroux przepysznie podkreśli chrupiące pieczywo.
Kluczem smaku sera w plastrach Chavroux są idealne proporcje świeżego mleka i śmietanki, które sprawiają, że każdy kęs jest jednocześnie delikatny i intensywny. Ser dojrzewający z mleka koziego jest naturalnie bez laktozy.

Rozkoszuj się kremowym smakiem koziego sera i na moment przenieś się do pełnej ciepłego słońca Francji – kraju, gdzie narodził się Chavroux, a jedzenie jest niezmiennie wyjątkowe.

Chavroux – stuprocentowa delikatność koziego mleka.


Świeży ser Chavroux
Świeży ser kozi Chavroux
(w opakowaniu typu piramidka)

Chrupiąca bagietka ze swieżym serkiem kozim na śniadanie? Pyszny smak prostych rozwiązań. A może wyrafinowany obiad, romantyczna kolacja?

Chavroux pochodzi z Francji, kraju miłości do doskonałej kuchni. Dlatego ten świeży ser kozi zawsze delikatnie otula smakiem każde Twoje danie. Jego sekretem jest kozia śmietanka.

Chavroux to stuprocentowo kozi ser. Dzięki temu jest tak lekki, pełen naturalnych, wartościowych składników odżywczych – istotnych dla Twojego zdrowia i samopoczucia.

Chavroux – delikatny kozi ser. Naturalnie.


Ser pleśniowy kozi Chavroux
Ser pleśniowy kozi Chavroux
(rolada)

Codziennie świeża śmietanka kozia – to sekret wybornego smaku pleśniowego sera Chavroux. Każdy plasterek jest otulony delikatną, białą skórką. Zaskoczeniem niech pozostanie jego wnętrze.

Pleśniowy ser kozi Chavroux i lampka wina… Wyrafinowany duet. Wyśmienita kolacja, doskonałe śniadanie? Chavroux pochodzi z Francji- kraju miłości do doskonałej kuchni, ojczyzny serów pleśniowych. Nic dodać, nic ująć.

Chavroux to stuprocentowo kozi ser. Dzięki temu jest pełen naturalnych, wartościowych składników odżywczych – istotnych dla Twojego zdrowia i samopoczucia.

Może Ci się spodobać